Szezlongi i otomany

Nowoczesna leżanka relaksacyjna z ekoskóry

Leżak relaksacyjny Laguna zadziwi Cię swoim kolorem. Piękna czerwona leżanka zapewnia maksymalny komfort niezakłóconego relaksu. Nowoczesne, zaokrąglone kształty fal są pokryte czerwoną skórą ekologiczną. Stabilny stelaż drewniany, rdzeń: pianka poliuretanowa, włóknina tapicerska, tapicerka: ekoskóra, kolor czerwony, w komplecie z tylnym pokrowcem.

Cena w momencie recenzji: 1 206 zł

Nigdy nie jest dość miejsc, w których można się zrelaksować! Dlatego właśnie szezlongi są tak wspaniałym i mile widzianym meblem we wszystkich domach rodzinnych. Szczególnie ładnie wyglądają w ogrodzie zimowym, na tarasie, balkonie lub po prostu w salonie, gdzie wyczarowują przytulną atmosferę. Bez względu na to, czy chcesz oglądać na nim telewizję, czy odpoczywać po obfitym niedzielnym obiedzie, zawsze mile zaskoczy Cię swoją praktycznością i wyjątkowym komfortem. W końcu czy można sobie wyobrazić bardziej odpowiednie miejsce do wypoczynku niż fotel wypoczynkowy?

Leżaki są dostępne w wielu różnych wariantach. Można postawić na klasyczne fotele wypoczynkowe, na których można wygodnie leżeć na całej długości, lub na niekonwencjonalne fotele wypoczynkowe z krótszym siedziskiem. Te z rattanu i wikliny najlepiej sprawdzą się w ogrodzie zimowym lub na balkonie, natomiast te tapicerowane i skórzane najlepiej będą wyglądać w salonie lub sypialni. Można je również dopasować stylistycznie i kolorystycznie do innych mebli. Oferta szezlongów jest naprawdę szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!