Sofy i kanapy ogrodowe

Stół i krzesła w ogrodzie są w porządku, ale dla większego komfortu potrzebne jest coś innego. Zalecamy dodanie do mebli ogrodowych sofy lub zestawu wypoczynkowego. Został zaprojektowany z myślą o pracy na świeżym powietrzu.

Używaj przez cały sezon

.
Sofy i kanapy ogrodowe są specjalnie zaprojektowane tak, aby można było z nich korzystać przez cały sezon i aby warunki zewnętrzne nie miały na nie wpływu. Mogą być one wykonane z rattanu, zarówno naturalnego, jak i sztucznego, z tworzywa sztucznego, aluminium lub drewna. Oczywiście istnieją również kombinacje materiałów. Są one dopasowane do miękkich poduszek i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wygodnie na nich usiąść.

Siedzisko z miejscem do przechowywania

Doskonałym wyborem jest sofa ogrodowa z miejscem do przechowywania. Do środka chowamy koce i poduszki, aby uchronić je przed warunkami atmosferycznymi i zapobiec ich szybkiemu blaknięciu.

Dzięki dużej sofie ogrodowej nie będziesz miał problemu z usadzeniem gości. Zawsze będzie gdzie usiąść, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortem ogrodu. Mniejsza sofa zmieści się również na balkonie. A jeśli masz taras, nie wahaj się ani chwili.

Ustawione w jednolitym stylu

.
Uzupełnieniem zestawu sofy ogrodowej może być ławka ogrodowa lub wiszący fotel bujany w tym samym stylu.Wybór mebli ogrodowych jest ważny, ale z pewnością nie jest to ruch na jeden sezon. Zestawy wysokiej jakości nie wymagają prawie żadnej konserwacji i są przeznaczone do stosowania zarówno w miejscach zadaszonych, jak i niezadaszonych. Jednak piękne meble zewnętrzne nadają się również do ogrodu zimowego, a jeśli ich wzór wpadnie nam w oko, można je nawet umieścić we wnętrzu.